Ulaşım ve Konaklama Hizmet Alımı İhalesi

ULAŞIM VE KONAKLAMA HİZMET ALIM   İhalesi için Yeterlilik Teklif Talebi

Rehberlik Eğitim Toplumsal Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği (RET YKD) Ulaşım ve Konaklama hizmet alımı işi için firmalarla kontrat imzalayacaktır.

  • İlgili kanun ve mevzuatlara uygun belgesi bulunan istekli firmalar 13/02/2020 tarihi  saat : 17:00’ye kadar sadece [email protected]  e-mail adresinden  teklif dosyasını tedarik edebilirler.Teklif dosyası alabilen kuruluşların  tekliflerini iletmesi  için son tarih 14/02/2020 saat 10:00’dır.
  • İhale/satın alım stratejimizin geliştirilmesi adına bu ilanı nerede  (vacanciesinturkey.com) gördüğünüzü  e-postanızda belirtmenizi rica ederiz.

Teklif Dosyası ve diğer tüm hususlar için yukarıdaki e-mail adresine yönlendirebilirsiniz. İhale Belgeleri sadece seyehat acentesi faaliyetleri yürüten  yetki belgesine sahip kuruluşlar ile paylaşılacaktır.

RET _YKD, hiçbir gerekçe göstermeksizin, herhangi bir teklifi ya da tüm teklifleri kabul etme reddetme  ya da yeni teklif isteme ve gerekirse talep edilen ürün sayısını azaltma veya arttırma hakkını saklı tutmaktadır.

Leave your thoughts

Newsletter

Subscribe our newsletter for quick response

Contact Info

Vacancies in Turkey (ViT)

[email protected]

Contact Form

Sponsored Link

Domain names for just 88 cents!