Prefabrik Konteyner Alımı İhale Daveti

Prefabrik Konteyner Alımı İhale Daveti

İhale No: Prefabrik Konteyner Alım İhalesi GAZ/0520/010

Bağımsız Doktorlar Derneği (Independent Doctors Association) Türkiye merkezli, sağlık alanında ve sağlıkla ilgili sektörlerde hizmet vermek için çalışmalar yürüten bağımsız bir insani yardım kuruluşudur.

Bağımsız Doktorlar Derneği Türkiye’deki gerçek toptancı tedarikçi şirketlerden Prefabrik Konteyner alımı için fiyat teklifi talep etmektedir.

 

İhaleye katılabilmek için;

  • Türkiye’de kayıtlı bir şirket olmak ve istenilen ürünü satmak için lisans sahibi olmak ZORUNLUDUR. (vergi kaydı, ticaret odası kaydı, gerekli sertifikalar)
  • Şirket belirtilen tarih ve saatte Prefabrik Konteynerleri Suriye’de İdlip bölgesine teslimatı konusunda gereken yeterliliğe sahip olmalıdır.

Teklifler Bağımsız Doktorlar Derneği (Independent Doctors Association) tarafından belirtilmiş formattailgili şirket dökümanları ve gerekliyse kataloglarla birlikte Konu: Tender No: GAZ/0520/010- Prefabrik Konteyner olarak not edilmiş şekilde mühürlü zarf içerisinde posta yolu ile ve ya elden Binevler Mah. İmam 81053 Nolu Sok. No:34 Şahinbey/Gaziantep-Türkiye (Logistics Departmanı) adresine teslim edilecektir.

 

  • İhale ile ilgilenen firmalar, teklif belgeleri, format, detaylı koşullar ve daha fazla bilgi için lütfen en son 29/05/2020 Cuma saat 17:00 tarihine kadar aşağıda belirtilen e-mail ile iletişime geçiniz:

E-mail: [email protected]

  • İhale evrakları en son 08/06/2020 Pazartesi saat 17:00 tarihine kadar ilgili adrese ulaştırılmış olmalıdır.
  • İhale/satın alım stratejimizin geliştirilmesi adına bu ilanı nerede (vacanciesinturkey.com) gördüğünüzü  e-postanızda belirtmenizi rica ederiz.

Leave your thoughts

Newsletter

Subscribe our newsletter for quick response

Contact Info

Vacancies in Turkey (ViT)

[email protected]

Contact Form

Sponsored Link

Domain names for just 88 cents!