Muhasebe Defter Tutma Hizmet Alım İhalesi Teklif Talebi

Rehberlik Eğitim Toplumsal Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği ve Bağlı iktisadi işletmesinin Muhasebe Defter Tutma Hizmet Alımı sözleşmesi imzalayacaktır.

  • S.M.M.M ve Y.M.M  ruhsatları bulunan istekli firmalar 27/04/2020 tarihi  saat : 17:00’ye kadar sadece [email protected]  e-mail adresinden  teklif dosyasını tedarik edebilirler.Teklif dosyası alan meslek mensupları teklif iletme için son tarih 30/04/2020 saat 10:00’dır.
  • İhale/satın alım stratejimizin geliştirilmesi adına bu ilanı nerede  (vacanciesinturkey.com) gördüğünüzü  e-postanızda belirtmenizi rica ederiz.

Teklif Dosyası ve diğer tüm hususlar için taleplerinizi yukarıdaki e-mail adresine yönlendirebilirsiniz. İhale Belgeleri sadece Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik ruhsatlarının elektronik görselini veya ruhsat bilgilerini ileten değerli meslek mensupları ile paylaşılacaktır.

RET _YKD, hiçbir gerekçe göstermeksizin, herhangi bir teklifi ya da tüm teklifleri kabul etme reddetme  ya da yeni teklif isteme hakkını saklı tutmaktadır.

Leave your thoughts

Newsletter

Subscribe our newsletter for quick response

Contact Info

Vacancies in Turkey (ViT)

[email protected]

Contact Form

Sponsored Link

Domain names for just 88 cents!